MENU

GALERIA

Poniższe zdjęcia prezentują pomieszczenia oraz wyposażenie jakim dysponuje ośrodek.


1. Pokój terapii indywidualnej, konsultacji i porad psychologicznych.


2. Pokój zajęć grupowych, w którym odbywają się spotkania grupy wsparcia, zajęcia psychoedukacyjne dla dorosłych, terapia rodzin.
3. Sala audiowizualna z rzutnikiem, telewizorem oraz odtwarzaczem dvd, służy do projekcji prezentacji lub filmów edukacyjnych.4. Pokój do zajęć edukacyjnych, terapeutycznych oraz nauki dla młodszych dzieci.5. Ogólnodostępna kuchnia wyposażona w kuchenki elektryczne, lodówki, zestaw naczyń do przygotowywania oraz spożywania posiłków.
 


 
6. Pokój do nauki, w którym znajdują się komputery przeznaczone do użytku dla mieszkańców ośrodka. 

7. Aneks mieszkalny, zajmowany przez rodzinę składa się z 4 pomieszczeń. (przedsionka, kuchni, pokoju i łazienki). Zdjęcie przedstawia kuchnię znajdująca się w aneksie.
  
8. Aneks mieszkalny, zajmowany przez rodzinę składa się z 4 pomieszczeń. (przedsionka, kuchni, pokoju i łazienki). Zdjęcie przedstawia pokój znajdujący się w aneksie.


9. Aneks mieszkalny, zajmowany przez rodzinę składa się z 4 pomieszczeń. (przedsionka, kuchni, pokoju i łazienki). Zdjęcie przedstawia pokój znajdujący się w aneksie.


10. Aneks mieszkalny, zajmowany przez rodzinę składa się z 4 pomieszczeń. (przedsionka, kuchni, pokoju i łazienki). Zdjęcie przedstawia łazienkę znajdującą się w aneksie.

11. Aneks mieszkalny, zajmowany przez rodzinę składa się z 4 pomieszczeń. (przedsionka, kuchni, pokoju i łazienki). Zdjęcie przedstawia łazienkę znajdującą się w aneksie. 


12. Ogólnodostępna biblioteka


13. Świetlica z której mogą korzystać wszyscy mieszkańcy, wyposażona w telewizor, stoliki i pufy dla dzieci, zabawki.


 14. Świetlica z której mogą korzystać wszyscy mieszkańcy, wyposażona w telewizor, stoliki i pufy dla dzieci, zabawki.15. Świetlica z której mogą korzystać wszyscy mieszkańcy, wyposażona w telewizor, stoliki i pufy dla dzieci, zabawki.


  
16. Korytarz po, którego obu stronach znajdują się aneksy mieszkalne.
17. Budynek wyposażony jest w windę, więc można bez problemu zjechać na dół z wózkiem dziecięcym, lub wjechać z ciężkimi zakupami.


18. Budynek SOW jest monitorowany całodobowo przez zespół kamer, co umożliwia kontrolowanie przepływu osób pojawiających się w budynku i wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.


19. Budynek SOW jest monitorowany całodobowo przez zespół kamer, co umożliwia kontrolowanie przepływu osób pojawiających się w budynku i wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców.


20. Drzwi budynku są zamknięte, ale po wciśnięciu przycisku domofonu pracownik weryfikuje i wpuszcza osobę znajdująca się przy drzwiach. 21. Teren wokół budynku 


22. Altanka obok budynku, z której korzystamy w letnie popołudnia lub weekendy aby posiedzieć przy grillu


23. Teren wokół budynku


24. Teren wokół budynku